8 13 12
Колупаєва А. А. Програма курсу Основи інклюзивної освіти / А. А. Колупаєва.-К.: АСК, 2012.-31 с. Сак Т. Індивідуальне оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивному класі / Т. Сак. – К. Серія «Інклюзивна освіта», 2011. – 168 с. Таранченко О. М. Диференційоване викладання в інклюзивному класі: навчально-методичний посібник / О. М. Таранченко, Ю. М. Найда. – К.: Видавнича група АТОПОЛ, 2012. – 120 с.
8 13 12
Інклюзивна школа особливості організації та управління: навчально-методичний посібник / Колупаєва А. А., Софій Н. З., Найда Ю. М. та ін. За заг. ред. Даниленко Л. І., — К. 2007. — 128 с. Колупаєва А. А. Навчальний курс Вступ до інклюзивної освіти / А. А. Колупаєва, C. М. Єфімова. – К. Серія «Інклюзивна освіта», 2010. – 17 с. Колупаєва А. А. Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі: початкова ланка: навчально-методичний посібник А. А. Колупаєва, О. М. Таранченко. – К.: Серія Інклюзивна освіта, 2010. – 122 с.
8 13 12
Єфімова С. Лідерство та інклюзивна освіта / С. Єфімова, С. Королюк. – К.: Серія «Інклюзивна освіта», 2012. – 162 с. Основи інклюзивної освіти навчально-методичний посібник / А. А. Колупаєва, О. М. Таранченко, І. О. Білозерська, З. П. Ленів та ін. – К.: Серія Інклюзивна освіта, 2011. – 260 с. Путівник для батьків дітей з особливими потребами навчально-методичний посібник / А. А. Колупаєва, О. М. Таранченко, Т. В. Сак, Т. Ф. Марчук. – К.: Серія Інклюзивна освіта, 2010. – 255 с.
8 13 12
Колупаєва А. А. Діти з особливими освітніми потребами та організація їх навчання науково-методичний посібник / А. А. Колупаєва, Л. О. Савчук. – К.: Серія «Інклюзивна освіта», 2011. – 206 с. Данілавічютє Е. А. Стратегії викладання в інклюзивному навчальному закладі: початкова ланка: навчально-методичний посібник / Е. А. Данілавічютє, С. В. Литовченко. – К.: А.С.К, 2012. – 239 с. Колупаєва А. А. Професійне співробітництво в інклюзивному навчальному закладі: навчально-методичний посібник / А. А. Колупаєва, Е. А. Данілавічютє, С. В. Литовченко. К. Серія Інклюзивна освіта, 2012. – 190 с.
Завантажити Завантажити Завантажити
Скрипник Тетяна. Комплексна програма розвитку дітей з аутизмом (на допомогу фахівцям). Науково-методичний посібник / Т. Скрипник. – К.: 2013

Щоб зробити людей ближчими, варто почати з розмови про інклюзію

Ібен Акерлі

Fatal error: Uncaught Error: Class 'WP_HTML_Tag_Processor' not found in /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-content/themes/blocksy/inc/components/blocks/query/block.php:146 Stack trace: #0 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/class-wp-block.php(256): Blocksy\Blocks\Query->Blocksy\Blocks\{closure}(Array, '<div class="wp-...', Object(WP_Block)) #1 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/class-wp-block.php(242): WP_Block->render() #2 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/blocks.php(1068): WP_Block->render() #3 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/blocks.php(1106): render_block(Array) #4 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/class-wp-hook.php(310): do_blocks('<!-- wp:group {...') #5 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters('<!-- wp:group {...', Array) #6 /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-includes/widgets/class-wp-widget-block.php(81): apply_filters('widget_block_co...', '<!-- wp:group {...', Array, Object(WP_Widget_Block)) #7 /home/bcscho in /home/bcscho01/school15.org.ua/io/wp-content/themes/blocksy/inc/components/blocks/query/block.php on line 146
WordPress › Помилка

На сайті виникла критична помилка.

Дізнайтеся більше про усунення неполадок WordPress.